Bmw 530IX M-LooK FULL EXTRA AUTOMAT

Shitet nga: merrjep_makina_sth Sot 02:44 Fshini, ndryshoni ose ripΓ«rtΓ«rini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 530
🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭BMW SERIA 5 VP 2005 BENZIN GAS 3.0 I XDRIVE 🇨🇭🇨🇭 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇦🇱🇦🇱
OFROJ PER SHITJE BMW SERIA 530 IX 4X4 LENDE DJEGESE BENZIN GAS LOVATO
I CERTIFIKUAR DHE I SHKRUAR NE LEJEN E QARKULLIMIT BASHK ME LETRA SIGURACION PER NJE VIT ,
KAMBIO AUTOMATIKE +- TRONIKE , NAVIGATOR ,KLIMA TRONIKE PARA MBRAPA ,LOOK M ,
XHAMA DOPIO ME FOTOELEMENT VIOLET , NDEZJE START AND STOP ,
TIMON M ME MEMORIE SIPAS LEVIZJES POZICIONIT,
SEDILJE LEKURE BEZH ME POZICIONE MEMORIE FRYRJE DHE ME PILLOW HEAD , DISQE 19 M GOMA 85 %
, FOG LIGHT , HEADLIGHT FRONT XENON BI XENON ,SENSORE PARKIMI PARA MBRAPA , AUDIO SURROUND 3D ,
ETJ ETJ MAKINA ESHT NE GJENDJE PERFEKTE INTERIORE VIZUALE DHE MEKANIKE
MUND TE KONTROLLOHET TEK CDO SERVIS I JUAJI I BESUAR OSE TEK KONCESIONARET E BMW ...
MAKINA NUK NDERROHET VETEM SHITET NDODHET NE ELBASAN ....PRES TELEFONATA SERIOZE JO PER KALIM KOHE NR:0692305614 CMIMI:9000 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim