BMW 530 D 3.0 NAFTE VITI 2004

Shitet nga: AutoErvin Dje 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 530
BMW 3.0 Diesel , sallon lekure , sedilje elektrike ,xhama elektrik , disqe alumini + gomat e reja , 1 celes origjinal , kondicioner , komando ne timon , kompjuter bordi , cd player , sensor parkimi , hapje mbyllje qendrore , drita kseno-bi kseno , sensor dritash , sensor shiu , letra te gjitha te paguara , KM 23000 me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike… Cmimi—5000 euro I diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim