OKAZION BMW SERIA 5-2001-2.5 NAFTE-3300 EURO

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: AUTO-OKAZION ALBANIA Sot 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 14 830 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 299 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 525
BMW SERIA 5 ME PORTOBAGAZH , VITI 2001.
MOTORI: 2.5 NAFTE ME 247.000 MIJE KM ORGJINALE ME PROVE.

CMIMI: 3300 EURO I DISKUTUESHEM.

KAMBIO MANUALE
TIMON TOTAL LEKURE
KOMANDA NE TIMON
SEDILE TOTAL LEKURE.
DISQE ALUMINI NR 16-ORGJINAL TE BMW-SE
GOMA 100% TE REJA.
KONDICIONER.
SENSOR SHIU.
4 XHAMAT ELEKTRIK
PASQYRA ELEKTRIKE ME NGROHJE
KONSUMI I KARBURANTIT: 5.9 LITRA/100 KM ME PROVE
HAPJE MBYLLJE ME PULT.
MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE SI NGA ANA MOTORIKE DHE XHENERIKE DHE 100% E PASTER SI BRENDA ASHTU DHE JASHTE.
DOKUMENTAT JANE TE VLEFSHME DERI NE SHKURT 2020.
MAKINA ESHTE PERDORUR VETEM NGA NJE PERSON I VETEM DHE ESHTE E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE DHE TESTE NGA ANA JUAJ, MUND TA KONTROLLONI KU TE DESHIRONI.
MAKINA ESHTE MIREMBAJTUR NE MENYRE PERFEKTE PASI PERSONI QE E DISPONON KA SERVISIN E BMW-SE, TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA.
MAKINA NDOHET NE FIER.
ME KONTAKTONI NE NR: MONDI-0674610109
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim