BMV 520.full🇧🇪🇧🇪🇧🇪

Shitet nga: roni 20 Sht 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 520
shes bmv seira 5 full opsion makina eshte me targa dhe letea gjermane pa dogan.eshte ne gjendje shum te mire dhe shum ekonomike.te iteresuarit.0695897183
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim