Shitet Ose Nderrohet Bmw 325Ci M//DESIGN

Shitet nga: merrjep_makina_sth Sot 02:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 090 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 325
Shitet Ose Nderrohet Bmw 325Ci M//DESIGN Gaz+Benzin 2002 Kamio Manuale Nr Cel:+355692948888
Makina Posedon Keto Opsione:
->Drita Xenon
->Sensor Parkimi Te Pasme
->Sendiljet E Perparme Me Sistem Nxehje Dhe Me Buton Kontrolli
->Spoiler(Bisht) Bagazhi
->Filter Ajri K&N
->Rrjeta Ansore M3 Disqe BMW e92 Kabriolet 18”
->Fenera Me Lupa Qe Drejtohen Sipas Drejtimit Te Timonit
->Carbon Inside
->Komanda Ne Timon
->Kompjuter Bordi
->Navi I Madh Me Keto Formate TV,RADIO,CD,DVD
->Bagazhier Me 6-CD
->Sistem Audio I Amplifikuar Me Fibra
->Goma Te Reja
->Hapje Mbyllje Qendrore
->Sistemi I Gazit Sekuencial
->Klima Dixhitale Tronike Bizonale
->Pasqyra Antiverbuese
->Sensor Shiu
->Paket M-Sport
Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Motorrike Xhenerike Vizuale E Interiore Si Nga Jasht Edhe Brenda Cdo Sherbim I Eshte Kryer Ne Kohe
Kabrion E Ka Me Hapje Me Buton Elektrike Funksionale Makinen Mund Ta Shikoni E Provoni Gjithashtu Edhe Ta Kontrolloni Ne Servisin Tuaj
Te Besuar Makina Ndodhet Ne Tirane Cmimi:3800 Euro Nr Cel:+355692948888
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim