Makina me qera bmw m3 cabriole

Shitet nga: Emilios381@gmail.com 15 Maj 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 323
Jepet me qera bmw m3 cabriole per dasma makina esht shume e mbajtur dhe super e bukur te interesuarit te kontaktojn ne 0698893007


Cmimi 300 euro dita
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim