OKAZION///

Shitet nga: golf 5 26 Qer 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 19 330 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 300 EUR   5 200 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 118
BMW 118, shume ekonomike dhe ne qytet dhe ne linje, 177000 km te verifikueshme, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,xhama elektrik, komanda ne timon, start stop,klima, fenera me lup, goma te reja. Nuk eshte makin tregu.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim