BMW seria 1 modeli 118 2007

Shitet nga: Toni 15 Korr 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 640 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 590 EUR   5 600 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 118
shitet BMW seria 1 modeli 118 motori 1.830 Diezel me 130.000 km dhe fuqia moterike 75.269 KW/T.
Vetura eshte ne itali momentalishte. Shitet per arsye se mos perdorimi te metjeshem nga perdorisi i mjeti. çmim i diskutueshem...! Per cdo informacion te metejshem ju mirpresim. Ju faleminderit !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim