BMW 118 VP 28/12/2004

Shitet nga: Ardit 13 Maj 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 23 830 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 300 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 118
Shitet bmw 118 D ne gjendje shume te mire. E targuar ne nentor 2018. Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera. Me xhama dhe pasqyra elektrike,mbyllje qendrore me pult,me dy celesa origjinal. Salloni lekure e zeze, e paster si brenda dhe jashte. E gatshme per cdo lloj prove.
Cmimi: 5300€
Nr tel: 0698998945
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim