BMW 118 d

Shitet nga: golf 5 29 Pri 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 118
BMW 118, 168000 km te verifikueshme, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, fenera me lup, goma te reja. Nuk eshte makin tregu.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim