Bmv seria 1..2.0 naft sapo ardhur

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto ferko Dje 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 280 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 400 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 118
Shes bmv seria 1...makina sapo ka ardhur nga italia me dogan te prer dhe esht gati per targa...makina esht ne gjendje perfekte..per
Me shum info kontakt ne tel ose whatsapp
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim