Shitet biznesi oscar caffe Fier

Shitet nga: Oscar caffe Sot 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Viti: 2020
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 114
Shoqeria Oscar Geno Shpk Lider ne Prodhimin dhe Tregetimin e kafes Kerkon te shese biznesin e saj i cili perfshin ' Linje per Pjekje ,Bluarje dhe paketim te kafes me nje kapacitet 800 1000 kg ne 8 ore , viti 2018 , - Makinat per shperndarje te kafes ne teren Tip Fiat Doblo 3 cope te vitit 2011 - patenta dhe marka per pjekje perpunim dhe ambalazhim te kafes Oscar Patenta dhe marka jane jane te rigjistruar dhe te mbrojtura dhe perfshin kafen Turke dhe Express - Logoaj e kafes Oscar presente ne tregun shqiptar qe ne vitin 1993 duke mbuluar 85 % te ketij tregu . ADRESA Lagja 16 prilli Rruga Vasil pecuke , Fier cel 068 20 21 456 ' 069 99 60 292 ‘ 068 40 04 506 Email l Kafeoska@yahoo.com Cmimi Diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim