bmw

Shitet nga: arlindo 16 Gush 01:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 LEK

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: BMW
Modeli: 2002
makina ehte super ne gjendje perfekte sic e shikoni dhe vet ne linj 7 litra 2,2 benzin kabriole letrat e paguara per 1 vit cmimi 5 miljon lek i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim