Audi A8 4.2 Lungo Benzin-Gaz

Shitet nga: S8 Sot 06:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A8
Shitet Audi A8 S 4.2 Lungo Benzin -Gaz 2004 Full Opsion ne gjendje shum te mire motorrike si dhe xhenerike makina ska nevoj per asgje letra te prera per 1 vit mund ta kontrolloni ku te doni mundesi nderrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim