Audi A6 Quattro S- Line 3.0 2006 (Mundesi Nërrimi)

Shitet nga: A6 Sot 05:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shitet Audi A6 Quattro ne gjendje perfekte, full options, drita bixenon, disqe 18’, sensor parkimi, klima me 2 zona, sedilje elektrike me ngrohje, komanda ne timon, pasqyra elektrike dhe sensor shiu xhama te zinj origjinal.Mundesi Ndërrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim