Tren doto kastelo 1.9 .naft

Shitet nga: Tren doto 22 Mar 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

23 000 EUR

Komuna: Fier
Tren doto kastelo motorr nafte 1.9..viti 1982..disponon koken dhe 3 vagona..eshte funksional per qytet...kontakt...0696207591....cmimi.. 23000€.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim