RULOTE shitet ose nderrohet

Shitet nga: rulote 21 Qer 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR   6 000 EUR

Komuna: Fier
Shitet rrulot 10 metra e gjat me 3metra e gjysem e gjer per arsyje mos perdorimi , me hapje dhe mbyllje kapakesh me dhom frigoriferike 2 metra e gjer me 2 metra e gjat perdoret si bisnes ne gjdo lloj vendi, frigorifer gjith banaku çfar duhet per llojin e saj i ka Cmimi 6000 euro i diskutushem ndohet ne kurbin pa letra ose nderrohet me makine
Nr:0682273656 shitet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim