Kamper

Shitet nga: Anri 15 Korr 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Fier
Kamperi ne supergjendje me 95 mij km origjinale viti 91 shume e paster si nga ana estetike dhe motorri. Cdo gje funksionale vaj filtra ferrota te ndrruara si dhe gomat e sapovena. Letrat e sapoprera per nje vit. Makina eshte ne gjendje super. Cmimi i diskutueshem.modeli Fiat ducato motorr i thjesht 1.9 naft. Konsum 6 litra ne 100 km
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim