Kamper

Shitet nga: ledi 28 Shk 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Fier
esht negjendje te mir teknike dhe me te jgjitha kushtet cdo gjje ne funksion nu ka dokumenta zhdoganim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim