Ford tranzit

Shitet nga: Bashkimi 08 Korr 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 16 390 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

450 000 LEK

Komuna: Fier
Shitet autocamp ford tranzit
Ne gjendje shume te mire pune me me dokumenta te rregullta.
Makina eshte e punuar shum pak koh ne shqiperi dhe shitet per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim