Camper

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Ervis 05 Korr 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Ruloti marka LUX ne gjendje shume te mire pune gati per udhetim me te gjitha taksat te paguara .Roloti disponon dy krevata dopjo ku njera prej tyre mund te ndahet ne dy krevata teke .kuzhin e paisur me te gjitha orendit perkatese ,lavaman ,frygorifer,sob me dy plitka funksionale me impjant gazi . disponon banje .ruloti eshte i paisur gjithashtu me tv dvd si dhe me cader te jashteme ne gjendje shume te mire e paperdorur me nje madhesi sa dyfishi i kabines .ruloti SHITET ose NDERROHET me nje automjet tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim