Autobus OKAZION vario 814 D Mago

Shitet nga: Mago Dje 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina udhëtimi
Prodhuesi: Mercedes
Modeli: Vario
Shitet autobus mersedez benz vario 814 D MAGO motorr me 4 pistona sob ngrohje klima disko frena ferrota para dhe mbrapa te reja goma te reja
Viti 1998. 28 vende
Mundesi ndërrimi me makine me me pak vende plus diferenca
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim