2 autobusa

Shitet nga: Agim Dje 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina udhëtimi
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Neoplan
Nxirren ne shitje 2 autobusa Neoplan, 57-vendesh te 2004 te kompletuar dhe me licence italiane.

Ngjyrat e autobusave jane: i bardhe dhe gri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim