Autobus iveco mago

Shitet nga: Xhulio 08 Gush 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina udhëtimi
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Model Tjeter
Shitet Autobus Iveco Mago , viti i prodhimit 2001, Motorr me 6 pistona . Kondicioner ngrohje+ ftohje, retarder, sherbimet jane kryer te gjitha dhe mjeti eshte ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye vitprodhimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim