Iveco Daily 20 vende

Shitet nga: Klajdi Shenaj 12 Gush 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR   8 200 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina udhëtimi
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Iveco Daily 20 vënde, Motorr 2800, Viti 2001.
Autobuzi aktualisht ne pune ne linjen Fier-Berat.
Gjendje shume e mire motorrike, xhenerike dhe elektrike. Cmimi 5000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim