Volvo auto transport.bizark

Shitet nga: Astrit veizaj 01 Gush 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Volvo Trucks
Modeli: FM
Shitet kamjon per transport vetura ,foristrada,fugona. Volvo 380 kuaj fuqi goma gati 80% ne gjendje te mir mekanike shitet per arsye mos perdorimi cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim