Volvo 420

Shitet nga: Volvo 08 Gush 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

38 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Volvo Trucks
Modeli: 420
Shitet Volvo 420 viti prodhimit 2004 ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike Kazan andreoli shkarkon ne tre anet mushama elektrike
dokumentat i ka deri ne korrik 2020.Shitet per arsye mosperdorimi.Per me shume info kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim