OKAZJON....

Shitet nga: Arjan 16 Sht 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Volvo Trucks
Modeli: 420
Shitet Aktros 4143 viti 2002 me goma 90%brixheston.dhe volvo 420 viti 2000 ne gjendje shum te mir

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim