Shitet scania r480 per arsye emigrimi

Shitet nga: Privat 04 Gush 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Scania
Modeli: R 480
Shitet kamion skania r480 viti 2009 ne gjendje perfekte bashk me rimorkion xhumbo 120m3 kamionit jan ber te gjitha te reja dhe ne koh tek skania me fatura te gjitha. Kamioni shitet per arsye emigrimi ne gjermani. Shitet me gjith ose pa pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim