Scania R480 2007 + Trailer 2007

Shitet nga: Argi 15 Gush 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

27 000 EUR   35 500 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Scania
Modeli: R 480
Shitet scania euro 4 e vitit 2007 me te gjitha sherbimet dhe dokumentat e paguara deri qershor 2019. Siguracion brenda dhe jasht per 1 vit. Traileri me goma te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim