Shitet Kamion Scania

Shitet nga: Privat 04 Gush 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Scania
Modeli: Model Tjeter
Shitet kamion scania i vitit 2005' naft, ne gjendje shume te mire. Per me teper informacion ju lutem kontaktoni ne 0694008853
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim