Shitet Kamion Scania 300 94L

Shitet nga: Privat 10 Sht 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 000 EUR   14 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Scania
Modeli: Model Tjeter
Shitet kamion scania 94L 300 viti 2005' euro 4 karroceria jumbo 60m3 8m gjatesi me sob kondisioner 2 krevata baxha ne gjendje shume te mire.Kamioni ka punuar transport Itali-Shqiperi dhe mund te shitet me gjithe pune dhe nr tel per arsye emigrimi. Per me teper informacion ju lutem kontaktoni ne 0694008853.ose Whatsapp +355699537219.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim