Scania

Shitet nga: Scania 20 Gush 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 300 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Scania
Modeli: Model Tjeter
OKAZION
!!!! SCANIA R470
00355694030223 nr what's up
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim