Scania R470

Shitet nga: Scania 11 Pri 05:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

19 500 EUR   24 300 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Scania
Modeli: Model Tjeter
Scania R470 vit prodhimi 2005 makina esht euro 3 me sherbime te gjitha t bera makina esht ne gjendje teknike shum t mir goma 80 % retarder intarder frigo + trailer krone 2004 makina esht me letra per brenda dhe jasht
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim