Karroc per qen gjahu.Pa letra!

Shitet nga: Erjon Dje 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

45 000 LEK   55 000 LEK

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Scania
Modeli: 114L
Karroca eshte e ndertuar me shasi inoxi . Eshte e lehte dhe teper e manovrueshme. Me permasa 117/ 87 / 42 cm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim