Opel vivaro

Shitet nga: Perparim Sot 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR   4 600 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vivaro
Shesim nje furgon pune,opel vivaro 1.9 me nafte
Model i 2005 ne gjendje te mire pune,furgoni eshte me targa shqiptare.Doganen ja kemi prere vjet ne qershor nuk e ka mbushur akoma 1 vit qe makina eshte ne shqiperi ka sensor parkimi per detaje te tjera na merrni ne telefon
Ne numrin gjerman mund te perdorni edhe watsapp
Ne numrin shqiptar 00355699625860 Fredi mund teperdorni viber
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim