Mercedes Vito dizel

Shitet nga: Mehmet Menka 17 Sht 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 940 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vito
Shitet furgoni vito i 98 2.3 nafte eshte ne gjendje shume te mire dhe i mirmbajtur si dhe ka dhe dopjo susta per ngarkesa mbi 1.5 ton jane bere te gjitha sherbimet dhe letrat i ka te prera der ne korrik 2020,shitet per arsye mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim