OKAZION-Mercedes benz 814

Shitet nga: Juli 31 Korr 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 LEK   5 000 LEK

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vario
Mercedes-benz 814 vetshkarkus ne gjendje shum te mir e mbajtur mir dhe me pak or pune..makina shitet per arsye mosperdorimi te interesuarit te kontaktojn ne nr tel 0695841772 ju lutem vetem telefonata serioze..flm
Cmimi 4 e 500 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim