Mercedes Benz Vario 613 EURO 4

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Servis SALIAJ MERCEDES BENZ 07 Qer 08:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vario
Mercedes Benz Vario 613 , viti i prodhimit 2007 , makina esht e ardhur nga Gjermania , shkarkimi i gazrave Euro 4, 180 000 Km , makina esht ne gjendje te shkelqyer xhemerike e motorrike . Dopjogom , 6 marsha , me letra te rregullta , dogan e prer , frenat e mbasme me ajer . Per informacione te metejshe na kontaktoni
Rruga Fier-Patos nga rrotontua 1km Majtas Ngjitur me Gjashtekaçin 20m

Fredi Saliaj
+355692100034 +355694030034
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim