Benz 814

Shitet nga: Keli 31 Gush 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 33 720 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vario
Me letra te paguara viti i 94 ..gomat te reja ..ne gjendje shum te mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim