Sprinter 906 i sapoardhur. Letra per 1 vit

Shitet nga: Zago 12 Gush 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shitet Mercedes Benz Sprinter i sapo ardhur nga gjermania , sapo i jane prere dokumentat te gjitha per 1 vit , i ka deri ne shtator 2019. I vitit 2008 ne letra ,motorr 2.2 nafte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike. Ne gjendje shume te mire pune ,mund ta provoni ne cdo kohe ,ka 270'000km origjinale. Kabina- 3 serdilje para ,e shoferit super e rehatshme e levizshme , tapiceri shume e paster asnje grrisje , me vend bagazhi personal posht serdiljeve , plus me kutine e ndihmes se shpejte . Kasetofon funksional Audio dhe CD+Navigator . Ajri i ngrohte e i ftohte punon perfekt . Cdo gje ne gjendjen e saj me te mire. Edhe pas ne karroceri furgoni eahte shume i mbajtur ,me dysheme druri dhe muret plastike . Theksoj qe furgoni ka dyer anesore ne te dyja krahet dhe pas . Dyert pas jane te dyja me xham .Gomat Continental per te 4ta stinet.Per me teper shikoni fotot ose telefononi ne 0692436589 0696867903
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim