Sprinter 411cdi.

Shitet nga: Gerdi 02 Gush 01:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 35 070 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 800 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shitet sprinter 411 cdi termus viti 2006 me dogan te paguar sherbime te bera makina esht e ardhur nga italia .cmimi 7800 €uro. Fier. Mundesi nderrimi me sprinter me taograf me tonazh me te lart. Makina esht ne gjendje shum te mir.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim