Sprinter 315

Shitet nga: Sprinter 22 Pri 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shitet sprinter 315 vp 2009 motor 220 naft gjendja shum e mire e ardhur nga italia shum e paster dhe e pa vrar e perdorur me mobilje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim