Sprinter 315

Shitet nga: Sprinter 315 12 Pri 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shitet sprinter 315 viti 2009 clima ne gjendje super
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim