SHITET

Shitet nga: FR 11 Gush 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 LEK

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shitet kamjoni Frigorifer ne gjendje shum te mir Pune.Model 814.Cmimi I diskitushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim