Mercedez benz 208

Shitet nga: 0698158838 17 Pri 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shitet makina ne gjendje super te mir pune makina esht shum e paster si brenda dhe jasht me te gjitha sherbimet e bera me motorr 200D tipi ri makina esht shum ekonomike vitprodhimi 1992 makina esht e gatshme per cdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim