KAROTREC MERCEDEZ SPRINTER VITI 2011

Shitet nga: Landi Dje 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
SHITET KAROTREC SPRINTER 280 CDI VITI 2011 ME LETRA TE PAGUARA PER NJE VIT.CEL 0694566620
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim