Furgon Sprinter MAXI gjatesia me e madhe

Shitet nga: Sprinter 26 Maj 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR   6 200 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Furgon sprinter ne gjendje te shkelqyer me te gjitha sherbimet e bera nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi tek gome gjatesia me e madhe sprinter 312 D Letrat deri ne shtator te 2019 theksoj eshte ne super gjendje viti 1997 cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim