2+1 automatic tip tronik

Shitet nga: Sprinter 10 Gush 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
1 vit letra sapo jan prer me air con funksionale sedilja me ajer 6marsha pik kalbezimi 4goma poth te reja ne super gjendje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim