mercedes-benz 3 aks

Shitet nga: Sefer 18 Maj 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Model Tjeter
Shes mercedes-benz me dekumenta te prera motor 25-35 6x4 viti 91 me retarder makina eshte ne gjendje shum te mir si xhenerike dhe motorrike per me shum info nr cel 0692200892
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim